Földön Futó 2019

 

2019.06.11
Kalocsa - Meszes Dunapart Környezetvédelmi futás

  • Női 3 km:
    • II. helyezett: Guttengéberné Incze Ildikó Emma 14:02
    • III. helyezett: Kárászné Dudás Erzsébet
  • Férfi 3 km:
    • I. helyezett: Vén Csaba 12:05
    • II. helyezett: Fekete Mátyás 13:33
    • III. helyezett: Dr. Szakál Szabolcs 13:39
  • Női 6 km:
    • II. helyezett: Guttengéberné Incze Ildikó Emma 31:10
    • III.helyezett: Kecskeméti Enikő 34:28
  • Férfi 6 km:
    • I helyezett: Vén Csaba 27:20
    • II. helyezett: Gajai Attila 28:57
    • III.helyezett: Szabó Attila 28:59

Legfiatalabb versenyzőink:
Kiss Bence - 8 éves /első versenye volt/
Bogár Bianka - 11 éves
Kapitány Viktor - 11 éves
Horváth Emma - 12 éves

Május 19.

Aldi női futógála

  • 10 km:
    • ​70. Guttengéberné Ince Ildikó 00:51:04
    • 190. Mezey Gabriella 00:55:00
    • 335. Molnár Zsuzsanna 00:57:36
    • 1406. Kárászné Dudás Erzsébet 01:09:23
    • 1420. Heipl Mónika 01:09:33
    • 1446. Kissné Szücs Anita 01:09:46
    • 1907. Sívó Dóra 01:17:37
  • 5 km:
    • 701. Karcsák Csilla 00:31:53
    • 770. Berényiné Tóth Gabriella 00:32:13
    • 1181. Sívó Dóra 00:34:02
    • 1398. Tóth Andrea 00:34:56
    • 1732. Varajti Józsefné 00:36:41
    • 2062. Heipl Mónika 00:38:48
    • 2064. Kárász Beáta 00:38:49
    • 2066. Kárászné Dudás Erzsébet 00:38:49
      2175. Bagó Noémi 00:39:48

       
  • 2 km:
    • Kárászné Dudás Erzsébet 00:14:19
    • Heipl Mónika 00:14:24
       
  • 2,5 km séta:
    • Posztobányiné Juhász Andrea, Rakiás Józsefné Kata, Rakiás József, Posztobányi Zoltán
       

Május 11-12.

Győr / Sri Chinmoy félmaraton

  • Vörösváczki Mónika 21 km 02:07:27
  • Hajas Judit 21 km 02:51:00

Balaton / UB 221 km, 10 fős csapat

  • Berényi Mihály
  • Szalai Attila 10,3 km 53:10, 10,4 km 52:15

/ Az UB-n 10-13 fős csapat kategóriában 3. helyezett PwC StepByStep csapatban Bolvári Máté képviselte Kalocsát. /

Budapest / EU futás

  • Mezey Gabriella 15 km 01:27:36

Gyula / Arany maraton

  • Hódi Zsuzsanna 42 km 05:02:09

Császártöltés / Vörös mocsár túra

  • Farkas Péter 20 km 02:29:34

Május 04.

Zsámbék / Zsámbék futás

  • 11 km : Varajti József 01:11:21
  • 5 km : Varajti Józsefné

Szekszárd / Borvidék félmaraton

  • 30 km - Dr. Szakál Szabolcs
  • 22 km - Tibai Viktória
  • 16 km - Tóth Andrea

Április 28.

Solt-Révbérpuszta / Pusztafutás

  • 5 km
    • Fazekas Mihály 27:56 III. hely
    • Molnár Attila 32:22
    • Tóth Andrea 39:55 
    • Szakál Dorina 42:01
  • 10 km
    • Guttengéberné Ince Ildikó 1:00:38 II. hely
    • Szakál Anna 1:07:12
    • Gyóni Károly 1:07:14
    • Vörösváczki Mónika 1:10:48
    • Jáksó Marianna 1:18:11
    • Jáksó Vince 1:18:13
  • 21 km
    • Hódi Zsuzsanna 2:10:45
  • 28 km
    • Dr Szakál Szabolcs 2:44:09

Április 28.

Pécs / Crazy 5k

Tóthné Szűcs Krisztina, Tóth Miklós, Mezey Gabriella, Lakatos Melinda, Szabó Mihály, Salacz Dániel, Kissné Szűcs Anita, Szeitzné Nyírő Csilla, Szeitz Tibor, Tóth Erika, Pintér Csaba

Április 27.
Kővágóörs / Káli Boutique

  • Varajti József : 13,52 km, 1:34:30, 182 m
  • Varajti Józsefné : 7,5 km 1:04:1

Április 27.
Balatonlelle, 
Fuss Neki fm

  • Berényi Mihály : 21.1 km 1:56:36

Április 13-14.
Budapest / Vivicitta

  • 7 km
    • Varajtiné Sári 50:54
    • Varajti József 45:22
  • 10 km
    • Mezey Gabrielle 56:22
    • Lakatos Melinda 1:02:23
    • Szabó Mihály 1:02:20
  • 21 km
    • Dr. Szakál Szabolcs 1:50:00
    • Szalai Attila 1:50:16
    • Guttengéberné Ince Ildikó 1:55:40
    • Peákné Ilona 2:02:01
    • Purak-Sass Judit 2:09:09
    • Koch Krisztina 2:11:36
    • Karcsák Csilla 2:27:28
    • Feketéné Bagó Kata 2:27:31

Kalocsaiként teljesítette választott távját
Csóka Zoltán 2:00:48
Molnár Zsuzsanna 2:09:52
Török Lajos 2:15:17
Lengyel Andrea 2:21:29
Sívó Dóra 2:28:19
Lakatosné Mocsár Nikolett 58:31

Április 07.
Baja / Kikelet félmaraton

  • 21 km
    • 90. Dr. Szakál Szabolcs 01:47:44
    • 116. Huszty Béla 01:52:20
    • 148. Guttengéberné Ince Ildikó 01:57:08 Korcs. 2.
    • 179. Balázs Árpád 02:00:16
    • 195. Molnár Péter 02:02:13
    • 199. Jáksó Vince 02:02:33
    • 269. Dr. Schön Melinda 02:11:12
    • 271. Peák Csabáné Ilona 02:11:34
    • 291. Tóth Elizabeth 02:14:33
    • 317. Vörösváczki Mónika 02:21:17
    • 318. Bleszák Bernadett 02:21:39
    • 319. Csóti Róbert 02:21:39
    • 333. Tóthné Szûcs Krisztina 02:24:54
    • 351. Karcsák Csilla 02:29:50
    • 381. Feketéné Bagó Kata 02:49:33
  • 10 km
    • 138. Varajti József 01:04:08
    • 179. Jáksó Mariann 01:10:11
    • 203. Varajti Józsefné Sári 01:24:05
  • Váltó
    • 11. Aszfaltbetyárok ( Balázs Árpád, Balázs Bence ) 2:00:16
    • 22 G-A-P Puhl Petra,Molnár Szabó Gabriella,Barthné Bagó Anikó 02:17:24

Kis Duna maraton és félmaraton

  • 42 km
    • 137. Pittenauer Tibor 04:59:21
    • 138. Kálmán Ibolya 04:59:21
  • 21 km
    • 81. Berényi Mihály 02:01:22

Április 07.
Agárd / Bölhoff tóparti

Március 31. Generali Runner's World, Balatonfüred

Március 31. Spartan Race Sprint, Nagykanizsa

Március 31. Gerecse Tavaszi terepfutás

Március 30. Mandulatündér, Balatonakali

Március 21-24. BSZM, Balaton

Március 16. Országfutás a Kék Dunához, Kalocsa

Március 02. Farsangi futás, Kiskőrös

Február 24. Farsangi futás, Kecskemét

Február 23. Bodri trail, Szekszárd

Február 23. Farsangi futás, Kalocsa

Február 10. Farsangi félmaraton, Kaposvár

Január 20. Violin félmaraton, Kecskemét

Január 13. Zúzmara félmaraton

Január 01. Évindító Szilveszteri futás

KAPCSOLAT

  • Posztobányi Zoltán
  • Email: posztizoli@gmail.com
  • Telefon: +36-30-475-61-17

  • Posztobányiné Andi
  • Email: posztiandi@gmail.com
  • Telefon: +36-30-619-90-58

KÖVESD AZ OLDALUNKAT FACEBOOKON IS